Skip to main content

Salon KAMIR wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów poszerzył wachlarz swoich usług o solarium stojące. Zapraszamy!!!

Pięknie opalone ciało to pragnienie wielu ludzi. Dzięki opaleniźnie nie tylko wyglądamy lepiej, ale również tak się czujemy…

solarium1solarium2solarium3

solarium5solarium4
Tuba Opal Fitness to jedno z najmocniejszych, najnowocześniejszych a także komfortowych urządzeń stojących dostępnych na rynku solaryjnym. Kabina zdoła zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 49 lamp o mocy 200 W każda zapewnią szybką i równomierną opaleniznę od stóp do głowy. Lampy posiadają wzmocnienie na dolną część ciała, co stanowi absolutną nowość na rynku. Brak kontaktu z powierzchnią plexi zapobiega powstawaniu odbarwień skóry. Urządzenie posiada nowatorską wentylację zwiększającą komfort opalania poprzez równomierne chłodzenie całego ciała. Bryza za pomocą dwóch dysz rozpyla delikatną mgiełkę wodną, która odświeża skórę oraz neutralizuje typowy zapach powstający podczas opalania pod wpływem promieni ultrafioletowych. Solarium posiada płynną regulację nawiewów oraz regulator głośności odtwarzanej muzyki. Dodatkowo tuba wyposażona jest w platformę wibracyjną.